Kdo jsem

Vítejte na stránce Máramky! Jsem Markéta a ráda bych vám představila náš svět plný barev, energie a pozitivních vibrací. Ale než se ponoříme do fascinujícího světa našich náramků, dovolte mi vyprávět vám příběh, který stojí za založením firmy.

Příběh, který začal s láskou k ruční práci a inspirací od nevidomé Barunky. Barunka je 17letá, nevidomá dívka, která mě fascinovala svým talentem a odhodláním, že i přes svůj handicap dokáže vytvářet úžasné náramky plné barev a radosti (FB Korálky od Barunky). Inspirovala natolik, že jsem se rozhodla proměnit svou vášeň pro ruční práce ve skutečný business. V roce 2021 jsem se proto rozhodla vytvořit svou vlastní značku – Máramky – M jako Markéta změnilo písmeno N u slova Náramky a rázem to bylo...

Už od dětství miluji všechny ruční práce, stejně tak vyrábění náramků. Kromě toho mám ráda sport, četbu a cestování - všechny tyto záliby mě nabíjejí energií, proměňují něco tak jednoduchého jako šňůrku a korálky v nádherný doplněk, který dokáže zpříjemnit každodenní život.

Mými zákazníky jsou lidé, kteří hledají originální a osobitý doplněk, odrážející jejich jedinečnost. Věřím, že moje ,,Máramky“ mohou být pro každého - od mladých lidí, kteří hledají způsob, jak se vyjádřit, až po ty, kteří si chtějí připomenout krásu života. Nabízím širokou škálu barev, vzorů a materiálů, takže si u nás každý najde to své.

V nabídce najdete nejen stylové a originální náramky, prstýnky a náhrdelníky, ale také kousek příběhu plného naděje a inspirace. Když nosíte náramek od ,,Máramky“, nejenže zkrášlujete svůj zápěstí, prst či krk, ale také podporujete malý lokální business s velkým srdcem. Pojďte s námi objevovat svět ručně vyráběných náramků a staňte se součástí naší komunity plné radosti, barev a inspirace. Těším se na vás!


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).